RODA

...nepralenktas apskaitos paprastumas

  • Padidinti šriftą
  • Šrifto dydis p/nutylėjimą
  • Sumažinti šriftą
Pagrindinis RODA debesyje

RODA debesyje

El. paštas Spausdinti PDF

Jei dažnai reikia keliauti arba norite dirbti iš namų ar iš bet kur kitur kur yra internetas, galite susikurti nuotolinę darbo vietą. Galėsite dirbti su savo darbovietės kompiuteriu lyg jis būtų ant jūsų stalo visur kur bebūtumėte.

Išsinuomokite serverį pvz. čia. Instaliuosim RODĄ debesyje, galėsite dirbti iš bet kur per internetą. Nereikės rūpintis duomenų saugojimu ir kopijavimu. Visada bus naujas ir greitas kompiuteris, nors galbūt jungiatės iš seno Windows XP. Jokių rūpesčių su serverio priežiūra. Apsaugosite RODĄ nuo virusų nes paštą skaitysite ir po internetą naršysite ne iš RODOS serverio.

Nuotolinis darbas mažina įmonės biuro išlaikymo kaštus nes galima apsieiti su mažesniu biuro darbo vietų skaičiumi. Užuot sėdėję biure darbuotojai gali dirbti iš namų. Nuotolinį darbą leidžia įstatymai.

Darbuotojai negaišta laiko kelionei į ir iš darbo, išvengia susidirginimo, nesėdi eismo spūstyse, nekvėpuoja išmetimo dujomis ir nesinervina kaip nepavėluoti. Be reikalo nevažinėjantys tausoja savo ir kitų sveikatą, yra darbingesni, sutaupo pinigų, neteršia oro ir nekelia triukšmo.

Nuotoliniu būdu su RODA galima dirbti ir iš Apple kompiuterių (Mac), taip pat iš kompiuterių su Linux operacine sistema.

Saugokite savo sveikatą ir aplinką, taupykite laiką ir pinigus, dirbkite per nuotolinį darbalaukį, Anydesk arba Teamviewer .