RODA

...nepralenktas apskaitos paprastumas

  • Padidinti šriftą
  • Šrifto dydis p/nutylėjimą
  • Sumažinti šriftą
Pagrindinis Ataskaitos ir formos Faktūrų ir ataskaitų siuntimas e-paštu

Faktūrų ir ataskaitų siuntimas e-paštu

El. paštas Spausdinti PDF

Išrašytas faktūras ir kitas ataskaitas galima patogiai išsiųsti gavėjams e-paštu. Suformavę ataskaitą paspauskite mygtuką "E-paštas" ir gavėjas gaus ataskaitos PDF bylą.

Siuntėjo (t.y. savo) e-pašto adresą įveskite čia: Sistema>Nustatymai>Komputerio vartotojo duomenys>E-paštas.

Gavėjo e-pašto adresą įvekite čia: Atsargos>Pirkimai, pardavimai ir apmokėjimai>Kontrahento duomenys>E-paštas arba Atsargos>Pirkimai, pardavimai ir apmokėjimai>Adresai>E-paštas, jeigu gavėjas turi kelis adresus.

Jums nereikia rūpintis kad RODOS komputeryje būtų įdiegta pašto programa, laiškų siuntimas veiks ir be jos. RODA negaus ir neskaitys jūsų laiškų, RODOS pašto serveris naudojamas tik laiškų išsiuntimui.

RODOS komputeryje turi būti įdiegta spausdintuvo tvarkyklė "Microsoft print to PDF", kitu atveju RODA negalės suformuoti PDF bylos.

Jei mepavyksta išsiųsti pašto, turbūt jūs esate Windows vartotojas neturintis administratoriaus teisių. Uždarykite RODĄ, išeikite iš Windows, ieikite į Windows kaip vartotojas su administratoriaus teisėmis, paleiskit RODĄ ir pakartokit siuntimą. RODA dabar galės sukurti reikalingus "Microsoft print to PDF" tvarkyklės nustatymus ir nuo šiol galėsite siųsti laiškus iš bet kurio Windows vartotojo.