RODA

...nepralenktas apskaitos paprastumas

  • Padidinti šriftą
  • Šrifto dydis p/nutylėjimą
  • Sumažinti šriftą
Pagrindinis RODA debesyje

RODA debesyje

El. paštas Spausdinti PDF

Jei dažnai reikia keliauti arba norite dirbti iš namų ar iš bet kur kitur kur yra internetas, galime sukurti jums nuotolinę darbo vietą. Galėsite dirbti su savo darbovietės kompiuteriu lyg jis būtų ant jūsų stalo visur kur bebūtumėte.

Taip pat galime išnuomoti RODĄ debesyje, galėsite dirbti iš bet kur per internetą. Nereikės rūpintis duomenų saugojimu, kopijavimu ir RODOS atnaujinimais. Visada naujas ir greitas kompiuteris, nors galbūt jungiatės is seno Windows XP. Neribotas vartotojų skaičius, jokių rūpesčių su serverio priežiūra.

Nuotolinis darbas mažina įmonės biuro išlaikymo kaštus nes galima apsieiti su mažesniu biuro darbo vietų skaičiumi. Užuot sėdėję biure darbuotojai gali dirbti iš namų. Nuotolinį darbą leidžia įstatymai.

Darbuotojai negaišta laiko kelionei į ir iš darbo, išvengia susidirginimo, nesėdi eismo spūstyse, nekvėpuoja išmetimo dujomis ir nesinervina kaip nepavėluoti. Be reikalo nevažinėjantys tausoja savo ir kitų sveikatą, yra darbingesni, sutaupo pinigų, neteršia oro ir nekelia triukšmo.

Nuotoliniu būdu su RODA galima dirbti ir iš Apple kompiuterių (Mac), taip pat iš kompiuterių su Linux operacine sistema.

Saugokite savo sveikatą ir aplinką, taupykite laiką ir pinigus, dirbkite per nuotolinį darbalaukį, Anydesk arba Teamviewer .